WP Rocket parandab kordades veebilehe kiirust, Google PageSpeed Insights tulemust ning lisaks ka kõiki tähtsamaid jõudlusnäitajaid (Core Web Vitals).

WP Rocket installeerimine

WP Rocket toob kohesed tulemused ehk kuni 80% veebi jõudluse parimatest praktikatest rakendub kohe peale programmi aktiveerimist.

WP-Rocket-kiirusaele-optimeerimine

WP Rocket sisaldab kõige võimsamaid kiiruse parandamiseks funktsioone. Lisaks palju täiendavaid valikuid, mille aktiveerides  suurendad veebilahenduse jõudlust veelgi. 

KÕIK-ÜHES VEEBIKIIRUSE LISAPROGRAMM

WP Rocket´i plugin on pea kõikide WordPressi ekspertide esimene soovitus veebilehe kiiruse tõstmiseks.  Suurima skoori annavad sellele nii Bloggingwizard, Athemes, WPBeginner kui paljud teised.

WP Rocket on suurepärane WordPressi vahemällu salvestamise lisaprogramm, et saavutada uskumatuid kiirustulemusi ja optimeerida oma veebisaidi kiirus Google standardiseeritud mõõdikute jaoks.

Google PageSpeed skoor

WP Rocket-i plugina abil saab koheselt kordades parandada veebilehe kiirust, Google kiiruseskoori (Google PageSpeed Insights) tulemust ning lisaks ka kõiki tähtsamaid jõudlusnäitajaid (Core Web Vitals).

Programm on loodud spetsiaalselt WordPressi sisuhalduse jaoks. Pluginat uuendatakse regulaarselt, et see vastaks alati kõige uuematele veebi jõudlusnõuetele. WP Rocket mitte ainult ei kiirenda oluliselt laadimisaega, vaid parandab oluliselt ka veebisaidi üldist jõudlust, nii et see vastaks olulistele Google kiiruseskoori (PageSpeed Insights) nõuetele.

WP Rocket installeerimine

WP Rocket toob kohesed tulemused ehk kuni 80% veebi jõudluse parimatest praktikatest rakendub kohe peale programmi aktiveerimist.

Veebisait saavutab WP Rocket-i abil tulemused niipea, kui pistikprogramm on installitud ja aktiveeritud. Konfigureerimisega seotud raskused jäävad ära, vaja on teha vaid mõned klikid, mis kokkuvõttes tähendab, et seadistamiseks kulub kuni 3 minutit.

Pole vaja olla IT-spetsialist ega tunda veebilehe koodi. Vaikekonfiguratsioon teeb kõik põhilised seadistused sinu eest ära.

WP-Rocket-kiirusaele-optimeerimine

WP Rocket sisaldab kõige võimsamaid kiiruse parandamiseks funktsioone, mis muudavad sinu veebisaidi kohe paremaks.

Lisaks vaikefunktsioonidele, mis muudavad veebilehe ühe hetkega kiiremaks (lehe vahemällu salvestamine, brauseri vahemällu salvestamine, GZIP-kompressioon) pakub WP Rocket täiendavaid valikuid, mis suurendavad jõudlust veelgi. Näiteks JavaScripti koodi teostamisega viivitamine, kasutamata CSS koodi eemaldamine, minimeerimine ja info kuvamine alles sel hetkel, kui see osa infost on külastaja vaatevälja jõudnud.

MILLE SAAVUTAD

Suurepärased tulemused

Uskumatu kiirus, veatu kasutuskogemus ja kõrge koht SERP edetabelis. Tundub liiga hea, et olla tõsi? 

Kiire veebilahendus, e-pood ja blogi meeldib külastajatele ja aitab hoida neid kauem sinu lehel.  Lahenduse kiirus on üks olulisemaid tegureid Google jaoks, mida kiirem veebileht, seda kõrgema positsiooni saavutad otsingumootorite tulemustes.

Kõrge skoor kiirustestides

WP Rocket pakub lahendust, et Google kiirusetestis kõrge skoor saavutada. Kõrge skoor aitab muuta rohkem külastajaid klientideks.

Mitmed näitajad pole olulised mitte ainult Google´i otsingutulemustes parema tulemuse saavutamiseks, vaid selleks, et kasutajatel oleks lahendust mugav kasutada. Mis vahenditega veel testida, leiad Veebimajutus.ee blogipostitusest, mis on leitav siit 

Suurepärane esmamulje

Suurepärane esmamulje tänu ülikiirele veebisaidile, mida külastajatele meeldib sirvida.

Parem SEO positsioon

Google'i jaoks on kiirus oluline, kiirusele optimeerides tõused otsingutulemustes kõrgemale.

Rohkem konversioone

Kõrgem positsioon otsingutes koos parema kasutuskogemusega muudab külastajad klientideks.

KIIRE LAHENDUS ON KASULIK KÕIGILE

Blogijatele

Oled loonud suurepärase ja SEO sõbraliku sisu, kuid osa külastajaid lahkuvad kiiresti lehelt? Muuda oma ajaveeb WP Rocket-i abil kiiremaks ja see meeldib lugejatele veel rohkem.

Veebilehtedele

Hea WordPressi veebilahenduse olemasolust üksi ei piisa. Veebileht peab olema ka kiire. Samal ajal kui keskendud oma külastajate jaoks suurepärase sisu loomisele, lase WP Rocket-il hoolitseda kiiruse optimeerimise eest.

E-poodidele

57% külastajatest lahkub lehelt kui see laadib kauem kui 3 sekundit. WP Rocket on seadistatud spetsiaalselt ka e-poodide jaoks, nii et see aitab muuta su e-poe veel paremaks.

Eelistatud partnerite poolt

WP Rocket ühildub kõigi populaarsemate teemade ja pluginatega.

Lisaks on see ainus vahemällu salvestamise pistikprogramm, mida aktsepteerivad suurimad WordPressi veebimajutust pakkuvad ettevõtted.

Kasutajate rahulolu

Enam kui
2330000

kiirendatud veebilehte

92%
on WP Rocketiga väga rahul 

Aktiveeri iseseisvalt või telli teenus meilt

WP Rocket toob kohesed tulemused ehk kuni 80% veebi jõudluse parimatest praktikatest rakendub kohe peale programmi aktiveerimist.

Konfigureerimine on lihtne, vaja on teha vaid mõned klikid. Vaikekonfiguratsioon teeb kõik põhilised seadistused sinu eest ära. Soovitame teha enne igaks juhuks ka tagavarakoopia

Kui soovid, et teeksime konfigureerimise sinu eest, siis pakume ka antud teenust. Meie teenuses sisaldub ka täpsem analüüs ja seadistused, et saavutada veel kõrgem skoor.

WP ROCKET Ilma paigalduseta 47 €
  • Rakendub kuni 80% parimatest praktikatest
  • Vaikekonfiguratsiooni aktiveerimine 3 minutiga
  • Seadistamise artiklid ja juhendid (inglise keeles)
  • Täielik 100% raha tagasi garantii kahe nädala jooksul
WP ROCKET Koos seadistusega 145 €
  • Rakendub ca 95% parimatest praktikatest
  • Spetsiaalne konfiguratsiooni 7 päeva jooksul
  • Ülevaated ja jõudluse soovitused (eesti keeles)
  • Täielik 100% raha tagasi garantii nädala jooksul

© 2022 Kõik õigused kaitstud Veebilahendus.ee Hiie 19 Pärnu 80027