Skip to content Skip to footer
E-poe tarkvara

WooCommerce:
lihtne ja mugav

WooCommerce-i kasutab enam kui 35 % maailma e-poodidest ehk see on maailma populaarseim e-poodide loomise ja haldamise platvorm.

WooCommerce on avatud lähtekoodiga e-kaubanduse moodul WordPressile. See on mõeldud nii väikestele kui suurtele veebipoodidele.

WooCommerce
Montonio

Lihtsus ja mugavus

E-kaubanduse ettevõtted kasutavad WooCommerce-i just selle lihtsuse ja loogilise ülesehituse tõttu. Antud platvormi kasutades ei ole sul tarvis omada mingeid tehnilisi teadmisi.  Kui oled WordPressi kasutaja, siis on veel eriti lihtne, sest WooCommerce on WordPress sisuhaldusele loodud lisaprogramm. WooCommerce on tasuta aga see ei tähenda, et sel poleks palju võimalusi.

Kasutusel 35% maailma e-poodidest
Kiiresti kohandadav vastavalt vajadustele
Lihtne ja mugav eestikeelne kasutajaliides
E-poe loomine
Montonio

Pangalingid

WooCommerce e-poe platvormile on Montonio ja Maksekeskusega liidestamiseks saadaval valmis maksemoodulid (pluginad). Moodulid on kõige kiirem ja lihtsam viis oma poele pangalinkide, kaardimaksete ja maksa hiljem lahenduste lisamiseks. Paigaldamiseks ja seadistamiseks ei kulu palju aega. Maksekeskuse moodul on tasuta allalaetav, kuutasu rakendub automaatselt. Montonio moodul on ilma kuutasuta. 

WooCommerce pangalingid
Montonio

Tarne ühes kohas

Ühendades Montonio lahendusega, saad genereerida uusi, muuta olemasolevaid ja printida pakkide silte – kõik otse Montonio töölaualt lahkumata. Lase ostjatel otsida, mitte kerida. Muuda oma e‑poe ostukorv klientidele veelgi mugavamaks. Pikas pakiautomaadi nimekirjas üles-alla kerimise asemel saavad nad oma lähima või sobivaima koha nime järgi leida. Nüüd võtab see vaid hetke. Halda pakisilte ühest kohast. Loo, muuda ja prindi pakisilte mugavalt ühest kohast – enam pole vajadust iga kord eri keskkondadesse sisse logida. Pakisilte saad luua ja muuta otse oma e‑poe haldusliideses või Montonio partnersüsteemis.

WooCommerce-funktsionaalsus
MÕNED KOMMENTAARID MEIE KLIENTIDELT

Klientide arvamusi

Kodulehe loomise otsingul sattusin kogemata veebilahendus.ee saidile. See oli väga õige samm, ma ei kahetsenud hetkekski, et kodulehe töö neile usaldasin. Nad on oma ala professionaalid ja saavad paremini hakkama, kui ootate. Samuti annavad palju kasulikku teavet ja aitavad igas küsimuses.

Anna Kalmykova

saltroom.ee

Olen tänulik kiire ja kvaliteetse töö eest!

Jelizaveta Paalberg

Iludent OÜ

Parim hinna ja kvaliteedi suhe kodulehe loomisel.

Ero Paalberg

keskvaela.ee

Väga kiire, professionaalne ja abivalmis teenusepakkuja. Soovitan soojalt kõigile, kellel seisab ees uue kodulehe valmistamine nii ettevõttele, kui enda tarbeks.

Andres Pööbo

quidemautorent.ee

Issandjumal, see kõik on juba praegu nii vägev, et ma pean veidi süvenema sellesse kõike!

Jorma Lillemaa

fooradisain.ee
Uus!

Lihtne e-pood

alates450€

Lihtne WooCommerce e-pood, mida on kerge kasutada, mis on soodne ja mille saad ühe nädalaga kasutusse! Eelseadistatud Astra teema ja moodulid, mida alustamiseks tarvis.

Täpsem info

Preemium e-poed

alates850 €

Võimekas e-pood aitab tooteid müüa. Loome kaasahaarava ja personaalse e-poe lahenduse, mis mitte ainult ei täida eesmärke, vaid loob ka põnevaid võimalusi.

Täpsem info