KIIRUSE OPTIMEERIMINE

Seadistame vahemällu salvestamise plugina WP Rocket, mis rakendab kohe kuni 80% jõudluse parimatest praktikatest.

WP Rocket installeerimine

Parem veebilehe kiirus, kõrgem Google kiiruseskoor (Google PageSpeed Insights) ja paranevad kõik tähtsamad jõudlusnäitajad.

WP-Rocket-kiirusaele-optimeerimine

Rakendame erinevaid veebi kiiruse optimeerimise praktikaid, et kõik tähtsamad jõudlusnäitajad olulisel määral paraneks.

Plugin ja testimine

Google PageSpeed skoor

WP Rocket´i plugin on pea kõikide WordPressi ekspertide esimene soovitus veebilehtede, e-poodide ja blogide kiiruse tõstmiseks ja kiiruse optimeerimiseks.  Suurima skoori annavad sellele nii Athemes, Bloggingwizard, WPBeginner kui paljud teised.

WP Rocket on suurepärane WordPressi vahemällu salvestamise lisaprogramm, et saavutada uskumatuid kiirustulemusi ja optimeerida oma veebisaidi kiirus Google mõõdikute jaoks.

Mille saavutad

Suurepärased tulemused

Kiire veebilahendus meeldib külastajatele ja aitab hoida neid veel kauem veebilehel.  Veebilehe kiirus on üks olulisemaid tegureid Google jaoks, mida kiirem lahendus, seda kõrgema positsiooni saavutad otsingumootorite tulemustes.

Ülemaailmse statistika järgi on nutitelefon kõige populaarsem vahend interneti kasutatamiseks. Vaata näidet nutitelefoni kiirusele optimeeritud veebilehe Google kiirusetesti tulemustest siit

Kõrge skoor kiirusetestides

Google avaldas juba 2010. aastal info, et arvestab kiirust otsingutulemuste positsiooni määramisel, 2018.aastal avaldati info, et kiirust hakatakse arvestame ka mobiiliotsingute puhul. Just telefonides on väga paljude lahenduste kiirus väga aeglane.

Pakume lahendust, et Google kiirusetestis ja GTmetrix kiirusetestis kõrge skoor saavutada, nii telefonis kui arvutis. Kui me ei saavuta tulemust, siis maksame kogu raha tagasi.

Suurepärane esmamulje

Suurepärane esmamulje tänu ülikiirele veebisaidile, mida külastajatele meeldib sirvida ja seeläbi kauem kasutada.

Parem SEO positsioon

Google'i jaoks on kiirus oluline, kiirusele optimeerides tõused otsingutulemustes oluliselt kõrgemale positsioonile.

Rohkem konversioone

Kõrgem positsioon otsingutes koos parema kasutuskogemusega aitab muuta külastajad reaalseteks klientideks.

Kellele kasulik?

Blogidele

Oled loonud suurepärase ja SEO sõbraliku sisu, kuid osa külastajaid lahkuvad kiiresti lehelt? Muuda oma ajaveeb WP Rocket-i abil kiiremaks ja see meeldib lugejatele veel rohkem.

E-poodidele

57% külastajatest lahkub lehelt kui see laadib kauem kui 3 sekundit. WP Rocket on seadistatud spetsiaalselt ka e-poodide jaoks, nii et see aitab muuta su WooCommerce e-poe veel paremaks.

Veebilehtedele

Hea veebilehe olemasolust üksi ei piisa. Veebileht peab olema ka kiire. Samal ajal kui keskendud oma külastajate jaoks suurepärase sisu loomisele, hoolitseb WP Rocket kiiruse optimeerimise eest.

NR.1 PLUGIN

Google PageSpeed skoor

WP Rocket-i plugina abil saab koheselt kordades parandada veebilehe kiirust, Google kiiruseskoori (Google PageSpeed Insights) tulemust ning lisaks ka kõiki tähtsamaid jõudlusnäitajaid (Core Web Vitals).

Programm on loodud spetsiaalselt WordPressi sisuhalduse ja WooCommerce e-poe mooduli jaoks. Pluginat uuendatakse regulaarselt, et see vastaks alati kõige uuematele veebi jõudlusnõuetele.

WP Rocket mitte ainult ei kiirenda oluliselt laadimisaega, vaid parandab oluliselt ka veebisaidi üldist jõudlust, nii et see vastaks olulistele Google kiiruseskoori (PageSpeed Insights) nõuetele.

Plugina ametlik info: WP Rocket

WP Rocket installeerimine

WP Rocket toob kohesed tulemused ehk kuni 80% veebi jõudluse parimatest praktikatest rakendub kohe peale programmi aktiveerimist.

Veebisait saavutab WP Rocket-i abil tulemused niipea, kui programm on installitud ja aktiveeritud. Vaikekonfiguratsioon teeb kõik põhilised kiiruse optimeerimise seadistused, millega rakendub kuni 80% jõudluse parimatest praktikatest. Lisaks teeme täiendavad konfigureerimisega seotud seaded, nii et veebi jõudluse parimatest praktikatest rakendub kuni 95 %.

Kiiruse seaded püsivad seni kuni ei tehta suuri muudatusi, ei lisata uusi suuri pilte, videosid jms. Samuti võivad mõjutada kiiruseskoori pluginate ja kujunduste uued versioonid.

WP-Rocket-kiirusaele-optimeerimine

WP Rocket sisaldab kõige võimsamaid kiiruse parandamiseks funktsioone, mis muudavad sinu veebisaidi kohe paremaks.

Lisaks vaikefunktsioonidele, mis muudavad veebilehe ühe hetkega kiiremaks (lehe vahemällu salvestamine, brauseri vahemällu salvestamine, GZIP-kompressioon) pakub WP Rocket täiendavaid valikuid, mis suurendavad jõudlust veelgi.

Kiirust aitab tõsta näiteks JavaScripti koodi teostamisega viivitamine, kasutamata CSS koodi eemaldamine, minimeerimine ja info kuvamine alles sel hetkel, kui see osa infost on külastaja vaatevälja jõudnud.

TELLIMUSE ESITAMINE

Analüüsime veebilehe mahtu (piltide suurused, pluginad, kujundus, veebimajutus). Optimeerime pildid ja lisame vajadusel lisapluginad. Maksimaalne tulemus Google kiirusetestis 90+ Teeme privaatse video, kus näed testide tulemusi enne ja pärast konfiguratsiooni. Kui me ei saavuta vähemalt 80+ tulemust, siis maksame kogu raha 100 % tagasi.

Pakume WP Rocketi paigaldust koos täpsema analüüsi ja seadistustega, et rakendada kuni 95 % jõudluse parimatest praktikatest. Saavutatav kiirus sõltub erinevatest teguritest (veebimajutusteenuse pakkuja, kasutatav kujundus, pluginad, sisu maht jms).

Anname endast parima, et saavutada parim võimalik tulemus Google kiirusetestis (telefonides ja arvutites).

Peale tellimuse esitamist koostame ettemaksuarve, analüüsime veebilehte või e-poodi ning vajame ligipääsu WordPressi haldusesse.

WP ROCKET Paketi maksumus 145 €
  • Erikonfiguratsioon
  • WP Rocket litsents (44 €)
  • Kõikide piltide optimeerimine
  • Video enne ja pärast seadistusi
  • Kuni 95 % parimatest seadetest
  • Täielik 100 % kõik raha tagasi garantii
LISAINFO

    © 2022 Kõik õigused kaitstud Veebilahendus.ee Hiie 19 Pärnu 80027