Services

Digiagentuur Pärnus

Meie missioon on luua elu kergemaks muutvaid digilahendusi. Eesmärgi saavutamiseks loome kasutajasõbralikke veebilahendusi ja e-poode ning pakume uuenduslikke digitooteid.

Eesmärgid

Meie jaoks on oluline teha seda, millesse me usume. Sõltumata hetkeolukorrast aitab hea veebilahendus firmal kasvada. Meie missiooniks on pakkuda loomingulist, põnevat ja teie ettevõttele sobivat lahendust, mis aitab eesmärkide täitumisele reaalselt kaasa. Teeme õigeid asju, õigete inimestega, õigel ajal. Lõppude lõpuks loeb vaid tulemus.

Taust

Alustasime veebilahenduste loomise ja SEO-ga 2009.aastal (kodulehetegemine.ee). Oleme iseõppijad, proovisime ja katsetasime ehk tegime ise kõik endale selgeks, oleme eksinud ja õnnestunud, tänu millele on meil kogunenud hulgaliselt väärtuslikku kogemust. Detsembris 2021 ühendasime oma kaubamärgid Webberry.eu ning Veebilahendus.ee.

Partnerid

Me ei oska kõike ega tea kõigest kõike, kuid me panustame pidevalt enesearengusse. Teame, mis on meie tugevused ja nõrkused, kui soovid midagi, mis pole meie tugev külg, siis kaasame professionaalseid partnereid, keda usaldame. Oleme ka Veebimajutus.ee ametlik partner ning tänu sellele saame ka pakkuda tasuta veebimajutusteenust pooleks aastaks.

Tarkvara

Keskendume lahendustele ja tarkvarale mida hästi tunneme. Pakume WordPressi sisuhaldust, WooCommerce e-poe moodulit ja WP Rocket pluginat kiirusele optimeerimise jaoks. Kui soovid, et sisuhalduse tarkvara oleks Drupal, Voog, Wix või midagi muud, siis me ei ole teie jaoks õige valik.

Tööprotsess

Iga projekt on erinev, kuid baastegevused on tihti analoogsed, seetõttu saame pakkuda kiiret veebilahenduse valmimist. Loome veebilahenduse valmis kõigepealt enda alamdomeenil, teeme vajalikud seadistused, vaatame koos loodud lahenduse üle ning kui kõik paigas, siis viime üle soovitud domeenile.

Garantii

Pakume täielikku raha tagasi garantiid. Teil on õigus nõuda peale töö valmimist makse tagastamist, kui me ei ole täitnud kõiki lepingus võetud kohustusi. Lisaks kui hilineme tähtajaga, maksame viivist iga hilinetud kalendripäeva eest. Võta ühendust ja leiame koos võimaluse luua midagi tähendusrikast ja väärtuslikku.

Services

Meie meeskond

Meie meeskonnas on avatud mõtlejad, värske vaatega turundaja ja aastatepikkuste kogemustega partnerid

Steve

Steve

Front-end arendus

+372 53505737

  Oliver

  Oliver

  Analüütika/turundus

  +372 56249116

   Olavi

   Olavi

   Back-end arendus

   +372 5035377

    Veebimajutus.ee

    Partner

    Veebimajutus.ee

    +372 6835188

     Digiagentuur, mis pakub suurepärast tulemust

     Loome kaasaegseid lahendusi, mis aitavad saavutada kiiresti soovitud tulemused.

     • Kaasaegne disain (UI)
     • Kasutusmugavus (UX)
     • Kohanduv kujundus
     • Front-end arendus
     • Back-end arendus
     • SEO seadistus
     • Turundus (Google Ads)
     • Testimine
     • Kvaliteedikontroll
     • Koolitamine
     • Analüüs
     • Soovitused
     Team

     Meie head partnerid

     Valime partnereid hoolikalt, usume et õige partner on tulemuse saavutamisel määrava tähtsusega.

     Team

     Asukoht kaardil

     Contact

     Leiame
     lahenduse

     Leiame koos võimaluse luua midagi tähendusrikast ja tõeliselt väärtuslikku.
     Võta ühendust ja räägime täpsemalt.

      © 2023 Kõik õigused kaitstud. Veebilahendus.ee

      Contact