Skip to content Skip to footer
Digiarendajad Pärnus

Veebilahendused

Meie jaoks on oluline teha seda, millesse usume. Missiooniks on luua loominguline, põnev ja eesmärkidele keskenduv lahendus.

Oleme ise ettevõtjad ja kokku puutunud erinevate valdkondadega. Alustasime veebilahenduste ja SEO-ga proovides ja katsetades ehk oleme iseõppijad, oleme eksinud ja õnnestunud, tänu millele on meil kogunenud hulgaliselt väärtuslikku kogemust. 

Me ei oska kõike ega tea kõigest kõike, kuid me panustame pidevalt enesearengusse. Teame, mis on meie tugevused ja nõrkused, kui soovid midagi, mis pole meie tugev külg, siis kaasame partnereid, keda usaldame.

Keskendume lahendustele ja tarkvarale mida tunneme, näiteks:  WordPress, WooCommerce, WPMLWP Rocket, ChatGPT, Midjourney

WordPress-halduspaneel-2024
meie meeskond

Meeskonnas on
front-end arendaja

Steve

Front-end arendus

Oliver

Analüütika/turundus

Olavi

Full-stack arendus

Chris

Andmesisetus
Veebilahendus.ee
Mõne sõnaga meist

Eesmärk

Meie jaoks on oluline teha seda, millesse me usume. Sõltumata hetkeolukorrast aitab hea veebilahendus firmal kasvada. Meie missiooniks on pakkuda loomingulist, põnevat ja teie ettevõttele sobivat lahendust, mis aitab eesmärkide täitumisele reaalselt kaasa. Teeme õigeid asju, õigete inimestega, õigel ajal ja õigete AI tööriistadega. Lõppude lõpuks loeb vaid tulemus.

Taust

Oleme ise ettevõtjad ja kokku puutunud paljude erinevate valdkondadega. Alustasime veebilahenduste ja SEO-ga 2010. aastal (kodulehetegemine.ee) proovides ja katsetades ehk oleme iseõppijad, oleme eksinud ja õnnestunud, tänu millele on meil kogunenud hulgaliselt väärtuslikku kogemust. Keskendume enim nendele punktidele, mis tulemust kõige rohkem mõjutavad. Detsembris 2021 ühendasime oma kaubamärgid Webberry.eu ning Veebilahendus.ee. 1. jaanuarist 2024 keskendume veelgi enam lahenduste pakkumisele AI tööriistade abil. 

Tööprotsess

Iga projekt on erinev, kuid baastegevused on tihti analoogsed, seetõttu saame pakkuda kiiret tulemust. Loome veebilahenduse valmis kõigepealt enda alamdomeenil, lisame sisu või parandame seda ChatGPT abil, lisame vajadusel AI pildigeneraatoriga pildid, vaatame koos üle, teeme soovitud muudatused ning kui kõik sobib, siis viime üle soovitud domeenile. 

Partnerid

Me ei oska kõike ega tea kõigest kõike, kuid me panustame pidevalt enesearengusse. Teame, mis on meie tugevused ja nõrkused, kui soovid midagi, mis pole meie tugev külg, siis kaasame professionaalseid partnereid, keda usaldame. Oleme Veebimajutus.ee ametlik partner.

Tarkvara

Keskendume lahendustele ja tarkvarale mida hästi tunneme. Pakume WordPressi sisuhaldustWooCommerce e-poe moodulit, WPML moodulit mitmekeelsuse jaoks, WP Rocket pluginat kiirusele optimeerimise jaoks, ChatGPT-d sisu jaoks ning Midjourney-t piltide genereerimiseks. Meie jaoks on parimad Eesti veebimajutusteenuste pakkujad Veebimajutus.ee ja Zone.ee. Kui soovid, et sinu uus sisuhalduse tarkvara oleks Drupal, Voog, Wix või mõni muu analoogne lahendus, siis me ei ole sinu jaoks. 

Kliendid

Valime oma kliente hoolega, kui meil ei teki visiooni, kuidas teile tulemuslik veebilahendus luua, siis me seda ka pakkuma ei hakka.  Oleme nõus võtma ette ka töid, kus saame tasu vastavalt toodud tulemusele.

Garantii

Pakume raha tagasi garantiid. Sul on õigus nõuda peale töö valmimist makse tagastamist kui me ei ole täitnud kõiki lepingus võetud kohustusi. Lisaks kui me ei jõua töid tähtajaks valmis, maksame viivist iga hilinetud kalendripäeva eest.

Kliendid meist
Klientide arvamusi

Kodulehe loomise otsingul sattusin kogemata veebilahendus.ee saidile. See oli väga õige samm, ma ei kahetsenud hetkekski, et kodulehe töö neile usaldasin. Nad on oma ala professionaalid ja saavad paremini hakkama, kui ootate. Samuti annavad palju kasulikku teavet ja aitavad igas küsimuses.

Anna Kalmykova

saltroom.ee

Olen tänulik kiire ja kvaliteetse töö eest!

Jelizaveta Paalberg

Iludent OÜ

Parim hinna ja kvaliteedi suhe kodulehe loomisel.

Ero Paalberg

keskvaela.ee

Väga kiire, professionaalne ja abivalmis teenusepakkuja. Soovitan soojalt kõigile, kellel seisab ees uue kodulehe valmistamine nii ettevõttele, kui enda tarbeks.

Andres Pööbo

quidemautorent.ee

Issandjumal, see kõik on juba praegu nii vägev, et ma pean veidi süvenema sellesse kõike!

Jorma Lillemaa

fooradisain.ee

Suured tänud! Tegite rohkem kui ma ootasin.

Evelin Hillep

agroskoop.ee

Aitäh, Meie elu on igapäevaselt lihtsam, sest kliendid leiavad meid veebist ja broneerivad usinasti ning seda tänu Veebilahenduse.ee-le. Kõik küsimused saavad kiire vastuse ja lahenduse. Soovitan!

Karmen

laverterent.ee

Kiired vastused, toimivad lahendused. Väga hea firma, soovitan!

Aivar Tarro

camelod.ee

Lihtsalt supper! Lugesin algul arvustusi ja ei mõistnud, et miks kõik ainult kiidavad. Nüüd saan aru, et tegu on tõepoolest väga osava, põhjaliku, vastutuleliku, sõbraliku ja professionaalse teenuspakkujaga! Vägev! Soovitan 100%!

Sten

lihh.ee
Kontakt

Soovid lisainfot?
Võta ühendust

Meie missiooniks on pakkuda loomingulist, põnevat ja teile sobivat veebilahendust, mis aitab eesmärkide täitumisele reaalselt kaasa. 

Jagame ka oma teadmisi SEO-st, et lahendus oleks Google otsingumootorist aina paremini leitav. 

Teeme õigeid asju, õigete inimestega, õigel ajal. Lõppude lõpuks loeb vaid tulemus.

Veebilahendus.ee

+372 53 505737

info@veebilahendus.ee

Hiie 19, Pärnu 80027