Skip to content Skip to footer

Lihtne e-pood

WooCommerce eestikeelsel tarkvaral, mida on kerge kasutada, mis on soodne ja mille saad ühe nädalaga kasutusele võtta. Lisaks rohkelt funktsionaalsust ja ei mingit kuutasu! 

E-poes sisaldub kõik põhiline, et saaksid toodete müügiga alustada. See hõlmab vajalikku e-poe tarkvara (eestikeelne WooCommerce), e-poe kujundust (Astra), maksevõimaluste (Montonio) integreerimist, esmast SEO optimeerimist jpm.

Lihtne e-pood

WooCommerce eestikeelsel tarkvaral, mida on kerge kasutada, mis on soodne ja mille saad ühe nädalaga kasutusele võtta. Lisaks rohkelt funktsionaalsust ja ei mingit kuutasu! 

E-poes sisaldub kõik põhiline, et saaksid toodete müügiga alustada. See hõlmab vajalikku e-poe tarkvara (eestikeelne WooCommerce), e-poe kujundust (Astra), maksevõimaluste (Montonio) integreerimist, esmast SEO optimeerimist jpm.

Üldinfo e-poest

Astra-kujunduse-logo

Astra kujundus on üks kõige võimalusterohkemaid WordPressi kujundusi. Kujunduse on välja töötanud arendusettevõte Brainstorm Force, mis on ka populaarsete lisaprogrammide (pluginate), nagu Convert Pro, Schema Pro ja Ultimate Addons for Elementor arendaja. Astra kujundus on suurepärane valik WooCommerce’i e-poodide jaoks.

WooCommerce-e-poe-tarkvara-e-poodide-jaoks

WooCommerce on hetkel populaarseim e-poe tarkvara, mida kasutab enam kui 35% maailma e-poodidest. WooCommerce-il on praktiliselt piiramatult lisavõimalusi. Eeliseks on veel süsteemi kasutamise lihtsus, mis ei nõua mingeid tehnilisi teadmisi. 

Pakutavad e-poe kujundused

Astra tasuta e-poe kujundused, mis on arvutites kiired, SEO-sõbralikud ja 100% kohanduvad 

Lihtsas e-poes sisaldub

Kõik peamine, et kiiresti ja mugavalt toodete müügiga alustada

Astra kujundus

Kaasaegne kujundus Astra, mis on üks maailma populaarsemaid WordPressi kujundusi.

WooCommerce

Maailma populaarseim e-poe tarkvara, mida kasutab 35 % kõigist maailma e-poodidest.

Lihtne haldus

Mugava halduspaneeli abil saad ise kõike e-poes hallata. Lisaks eestikeelsed juhendid.

SEO seadistus

SEO sõbralik kujundus ning info ja nõuanded kuidas saab parandada leitavust Google otsingumootoris.

Täpne analüütika

Google Analytics´i abil info külastajate arvust, kustkaudu on külastajad e-poodi jõudnud jpm.

Veebimajutus

Meie partner omab üle 18 aastast kogemust ja teenindab 25000+ domeeni.

WordPress

Maailma kõige populaarsem tarkvara WordPress, millel on sadu miljoneid kasutajaid.

Kiire valmimine

E-pood valmib ühe nädala jooksul, et saaksid võimalikult kiiresti toodete müügiga alustada.

Eesmärgistatus

Suuname külastajaid sooritama soovitud tegevust: toodete ost, päringud, info leidmine jms.

Eestikeelsus

E-pood on tõlgitud eesti keelde, kõik sõnad ja väljendid mida saad soovi korral ka ümber sõnastada.

Fondi muutmine

Saad valida ja muuta kõiki kirjastiile vastavalt oma soovidele, muutmine käib vaid mõne klikiga.

Värvilahendused

Saad muuta kõiki e-poes kasutusel olevaid värve, nii kirjastiilidel, taustades kui mujal.

Makselahendus

Integreeritud Montonio soodne makselahendus, mis sisaldab kõiki populaarseid makseviise.

Kohanduvus

Kujundus kohandub kõigis erinevates seadmetes, nii et see töötab hästi nii arvutites kui telefonides.

Kontaktivormid

Lisatud on lihtne eestikeelne kontaktivorm, mille välju ja stiili saab kiiresti ja mugavalt muuta.

Kiirus

E-pood on arvutite kiirusele optimeeritud, lisaks lisatud ja seadistatud kiiruseplugin.

Sotsiaalmeedia

E-pood on sotsiaalmeediaga integreeritud, saad lisada soovitud sotsiaalmeedia kanalite ikoonid.

GDPR

Lisatud ja seadistatud on GDPR ning loodud privaatsuspoliitika lehekülg.

Elementor

Elementor võimaldab kasutajatel luua ja kohandada e-poodi ilma tehniliste teadmisteta.

Asukohakaart

Lisatud ja seadistatud asukohakaart, mille suurust ja asukohta saab kiiresti muuta.

Variatsioonid

Lisatud variatsioonid ehk toodete info ja hinnad muutuvad vastavalt valitud värvile ja suurusele.

Sisuloome AI

Sisutekstide lisamine ja täiustamine tehisintellekti abil (ChatGPT-4).

Spämmifilter

Lisatud reCAPTCHA v3, mis on Google'i poolt välja töötatud turvatehnoloogia.

Pakiautomaadid

Lisatud pakiautomaatide ja kulleri valik, võimalus lisada Montonio vastav moodul.

Ülemine inforiba

Lisatud päise ülesse inforiba, kus info tasuta tarnest ja viide lisainfole.

Lihtsa e-poe eelised

Kokkuvõttev info lihtsa e-poe eelistest ja võimalustest

E-pood valmib ühe nädala jooksul, kui registreerid õigeaegselt domeeni, tellid veebimajutusteenuse ning liitud Montonio makselahenduse pakkujaga ning edastad meile vajalikud ligipääsud.

Sisuhaldustarkvara WordPress ning e-poe tarkvara WooCommerce on eestikeelsed. Tegemist on väga paindlike ning võimalusterohkete platvormidega, kus saad iseseisvalt pea kõike muuta. Sisuhaldussüsteem võimaldab vastavalt soovile tooteid, teenuseid, menüüsid mooduleid ja kujundust muuta. Peale eestikeelsete juhenditega tutvumist oled valmis ise oma e-poodi haldama.

Tuhanded lisaprogrammid, mida antud tarkvara puhul nimetatakse pluginateks, aitavad muuta e-poe just Sinu soovidele vastavaks ja on samas tõestuseks, et oled valinud tarkvara, mida toetav kommuun on igapäevaselt aktiivne üle terve maailma. Valdav osa lisamoodulitest on tasuta.

Montonio maksemoodul on kõige kiirem ja lihtsam viis oma e-poele pangalinkide, kaardimaksete ja maksa hiljem lahenduste lisamiseks. Paigaldamiseks ja seadistamiseks kulub vähe aega. Montonio moodul on kuutasuta.

2024. aasta esimesel poolel on e-poodide turg jätkuvalt kasvamas. WooCommerce on hetkel kõige populaarsem e-poe tarkvara, mida kasutab üle 35% kõigist e-poodidest. Shopify on teisel kohal, mida kasutab üle 25% kõigist e-poodidest. Magento on kolmandal kohal, seda kasutab üle 15% kõigist e-poodidest

Hinnas (490 €) sisaldub kõik vajaminev, et saaksid kiiresti (ühe nädala jooksul) toodete müügiga alustada. See hõlmab vajalikku e-poe tarkvara (eestikeelne WooCommerce), e-poe kujundust (Astra), tootekataloogi seadistamist, ostukorvi ja maksevõimaluste (Montonio) integreerimist ning esmast SEO optimeerimist. Lisaks pakume eestikeelseid juhendeid, kuidas e-poodi hallata ja tooteid lisada.

Meil on hea meel olla Veebimajutus.ee ametlik partner ja meilt e-poe tellides saame pakkuda  6 kuud tasuta veebimajutust! 

Semrush poolt loodud 2024. aasta edetabelis on esikohal just Astra.kujundus. Täpsem info: Semrush

Astra kujundus on arvutite kiiruse jaoks optimeeritud. Tänu sellele laeb see arvutites väga kiiresti. Lisaks on optimeeritud ka teised Google jõudlusnäitajad. 

Kiirus jõudlusnäitajad moekaubad lihtne epood

Kohanduv disain. E-pood Astra kujundusega on loodud nii, et see oleks kohanduv erinevatel ekraanisuurustel ja seadmetel, tagades ka mobiilikasutajatele mugava kasutuskogemuse.

WordPress on kõige populaarsem sisuhaldusplatvorm maailmas, mida kasutab enam kui 455 miljonit veebilahendust. WordPress on populaarne mitmel põhjusel, sealhulgas:

Tasuta ja avatud lähtekood, mis tähendab, et kõik saavad seda tasuta kasutada ja koodi muuta ning täiendada.

WordPressi kasutajaliides on lihtne ja intuitiivne.

Lai valik laiendusi ja teemasid, mis võimaldavad kasutajatel kohandada oma veebisaidi välimust ja funktsionaalsust.

Lihtne menüü- ja struktuur. Selge ja lihtne navigatsioonimenüü ning e-poe ülesehitus tagavad kasutajatele mugava kasutuskogemuse.

WooCommerce võimaldab lihtsalt ja tõhusalt hallata oma e-poodi eestikeelses keskkonnas. Selle abil saad hõlpsasti lisada tooteid, seadistada hinnakujundust, jälgida laoseisu ning hallata tellimusi ja seda kõike mugavalt eesti keeles. WooCommerce pakub mitmekülgseid võimalusi erinevate makse- ja kohaletoimetamisviiside seadistamiseks vastavalt vajadustele. Lisaks on saadaval mitmeid eestikeelseid tõlkeid ja tugiteenuseid, mis aitavad tagada sujuva e-poe haldamise.

Astra kujundus on SEO-sõbralik, mis tähendab seda, et koodi pole üleliigset lisatud ning tänu sellele aitab see parandada veebisaidi kiirust ja jõudlust. Kiiremad veebisaidid on otsingumootori tulemustes kõrgemal positsioonil, nii et kiire Astra kujunduse kasutamine annab SEO eelise.

Astral on ka sisseehitatud SEO funktsioonid, näiteks võimalus kohandada lehtede pealkirju ja metakirjeldusi iga lehe või veebisaidi postituse jaoks. See võimaldab optimeerida sisu konkreetsete märksõnade jaoks ja parandada võimalust olla otsingumootori tulemuste lehtedel (SERP) kõrgemal postitsioonil..

Lisaks ühildub Astra populaarsete SEO lisaprogrammidega, nagu Yoast SEO (lisatud lahendusse), mis pakuvad veelgi täiustatud SEO-funktsioone.

Astra kujundus loob SEO-le tugeva aluse, kuid lisaks sõltub SEO edu paljudest teguritest, sealhulgas sisu kvaliteedist ja asjakohasusest, märksõnade konkurentsivõimest ja e-poe üldisest kasutuskogemusest. SEO-sõbraliku Astra kujunduse kasutamine on kasulik, kuid lisaks on oluline keskenduda kõikehõlmavale SEO strateegiale, mis võtab arvesse veebis kohaloleku kõiki aspekte.

Astra kujunduse algmaht on 48 kb, mis laaditakse 400 millisekundiga (andmed GTmetrix), mis on ülikiire ning mis tagab paljudes edetabelites Astra kujundusele arvutite laadimiskiiruste võrdluses  esikoha.

Google Analytics on veebisaitide külastuste analüüsimiseks loodud tasuta tööriist, mida kasutab üle 26 miljoni veebisaidi, mis moodustab üle 80% kõigist veebisaitidest, mis kasutavad veebianalüütika tööriistu.

Google Analyticsi populaarsuse põhjuseid on mitmed, näiteks:

Tasuta.
Usaldusväärne.
Lihtne kasutada.
Lai valik funktsioone.

Google Analyticsi abil saavad veebisaitide omanikud ja turundajad jälgida e-poe külastatavust, tuvastada sihtrühma ja mõõta turunduskampaaniate tulemuslikkust.

Google Analyticsi kasutus on kasvamas nii väikeste kui ka suurte ettevõtjate seas. See on oluline tööriist kõigile, kes soovivad teada, mis nende lehel toimib ja mis mitte.

Liidestame e-poe Montonio maksemooduliga, mis tagab kiire ja lihtsa viisi e-poele pangalinkide ja kaardimaksete  lahenduste lisamiseks. Montonio moodul on  kuutasuta.

Meil on loodud valmis eestikeelsed juhendid WooCommerce e-poe mooduli, sisuhalduse WordPress ning kujunduse Astra kasutamiseks. Täiendame juhendeid vastavalt tekkivatele küsimustele ning loome juurde ka eestikeelseid videojuhendeid. 

Veebimajutus.ee

Ametlik partner

Veebimajutus.ee omab domeeni ja veebimajutuse alal üle 18 aastast kogemust ja haldab igapäevaselt kokku rohkem kui 25 000 kliendi domeeni.

Meil on hea meel olla Veebimajutus.ee ametlik partner ja meilt e-poe tellides saame ka pakkuda 6 kuud tasta veebimajutust!

Lihtne epood demo

Näidisdemo

Kujundus, millele lisatud väljatoodud moodulid, tõlgitud eesti keelde, lisatud näidistooted ja variatsioonid, seadistatud arvutites Google kiirus ja jõudlusnäitajad ning tehtud teised seaded, et saaksid e-poe kiiresti kasutuse võtta.

Vaata ja testi, saad teha ka testtellimusi (Montonio makselahendus).

Enimesitatud küsimused ja vastused

KKK

Siit leiad enimnimesitatud küsimused ja vastused. Kui küsimusele vastust ei leidnud, siis saada ja vastame peatselt.  

  Hinnas (550 €) sisaldub kõik vajaminev, et saaksid kiiresti (ühe nädala jooksul) toodete müügiga alustada. See hõlmab vajalikku e-poe tarkvara (eestikeelne WooCommerce), e-poe kujundust (Astra), tootekataloogi seadistamist, ostukorvi ja maksevõimaluste (Montonio) integreerimist, Google kiiruse ja jõudlusnäitajate seadistamist arvutites ning esmast SEO optimeerimist. Lisaks pakume eestikeelseid juhendeid, kuidas e-poodi hallata ja tooteid lisada.

  E-poe valmimine võtab aega kuni 1 nädal. Eeldusel, et edastate meile kõik vajalikud ligipääsud (domeenile, serverile ja Montonio makselahendusele).

  Registreerima domeeninime, tellima veebimajutusteenuse ning liituma Montonio makselahenduse pakkujaga. 

  Tänu pikaajalisele kogemusele suudame luua lahenduse kiiresti ning soodsa hinna tagab veel Astra tasuta kujunduse põhja kasutamine, automatiseerimine ja tehisintellekti kasutamine tööde lihtsustamiseks.

  Lihtsa e-poe paketid

  Lihtne e-pood

  E-pood
  750
  • Lihtne e-pood paigaldatakse teie soovitud serverisse täpselt valitud kujundusega. Lisame ja seadistame kõik väljatoodud võimalused ja moodulid. Saate ühe nädala jooksul täieliku juurdepääsu, et saaksite kõike iseseisvalt kasutama hakata
  • Tekstipõhine logo ehk logo teksti kujul soovitud stiilis ja värvitoonis
  Lisainfo
  + logo

  Lihtne e-pood

  E-pood + logo
  790
  • Lihtne e-pood paigaldatakse teie soovitud serverisse täpselt valitud kujundusega. Lisame ja seadistame kõik väljatoodud võimalused ja moodulid. Saate ühe nädala jooksul täieliku juurdepääsu, et saaksite kõike iseseisvalt kasutama hakata
  • Loome kvaliteetse minimalistliku logo soovitud stiilis ja värvitoonis
  Lisainfo
  + keeled

  Lihtne e-pood

  E-pood + mitmekeelsus
  950
  • Lihtne e-pood paigaldatakse teie soovitud serverisse täpselt valitud kujundusega. Lisame ja seadistame kõik väljatoodud võimalused ja moodulid. Saate ühe nädala jooksul täieliku juurdepääsu, et saaksite kõike iseseisvalt kasutama hakata
  • Lisame mitmekeelsuse plugina, et e-pood toimiks mitmes keeles.
  Lisainfo
  Lisainfo

  Vali sobiv e-poe lahendus & küsi infot

  • Kaasaegne Astra kujundus
  • Eestikeelne e-poe tarkvara
  • Lihtne haldus ja kohandamine
  • SEO sõbralik kohanduv kujundus
  • Täpne analüütika 
  • Eestikeelne WordPressi sisuhaldus
  • Kõik valmis ühe nädala jooksul
  • Integreeritud Montonio makselahendus
  • Kiire laadimisaeg & jõudlusnäitajad 
  • Lisatud värvide ja suuruste variatsioonid
  • Lisaks palju teisi kasulikke lisamooduleid