MIKS JUST WORDPRESS?

WordPressi veebihaldustarkvara on maailma kõige populaarsem sisuhaldussüsteem, millel on sadu miljoneid kasutajaid.

Tuhanded lisaprogrammid, mida antud tarkvara puhul nimetatakse pluginateks, aitavad muuta kodulehe just Sinu soovidele vastavaks ja on samas tõestuseks, et oled valinud tarkvara, mida toetav kommuun on igapäevaselt aktiivne üle terve maailma.

WordPress on maailma populaarseim sisuhaldus

W3Techs.com

SISUHALDUSE LIHTSUS

WordPressi platvormi kasutades ei pea Sa oskama programmeerida ehk tundma HTML koodi. Tegemist on väga paindliku ning võimalusterohke veebiplatvormiga, kus saad iseseisvalt pea kõike muuta. Sisuhaldussüsteem võimaldab tooteid, teenuseid, menüüsid ja mooduleid muuta, lisada, kustutada ja seda ka eesti keeles.

Kodulehe haldamine ei nõua programmeerimisoskust ja peale eestikeelsete juhenditega tutvumist oled valmis ise oma WordPressi kodulehte haldama. Tekstide, piltide, audio, video jm lisamine on mugav ja lihtne.

LISAMOODULID

On olemas kümneid tuhandeid lisamooduleid, mida WordPressi puhul nimetatakse pluginateks, mis aitavad Sul WordPressi keskkonnas kodulehte arendada. Enamus lisasid on saadaval täiesti tasuta, mis tähendab seda, et kodulehe arenduste juures on kulud väiksemad.

Tänu sellele, et WordPressi sisuhaldussüsteem on avatud lähtekoodiga, on selle süsteemi tundjaid väga palju ning saad valida endale sobivaima arendaja paljude pakkujate seast.

VÕIMAS SEO

WordPressi kood on loodud selliselt, kus peamised SEO elemendid on juba vaikimisi kasutusel. Näiteks kodulehe pealkiri, alapealkirjad jms. Lisaks on väga lihtne kasutusele võtta valmislahendusi, mis teevad SEO töötluse automaatselt ära. See tähendab lihtsalt ja odavalt paremat leitavust otsingumootorites nagu Google.

KOKKUVÕTTEKS

 • Lihtne kasutada ja hallata.
 • Väga palju valmis lisaprogramme.
 • Maailmas enim levinud veebihaldustarkvara.
 • WordPressi taga on maailma suurim arendajate kommuun.
 • Usaldusväärne ja töökindel ning ei sõltu väikesest meeskonnast.
 • Vabavara ehk Sa ei pea maksma süsteemi kasutamise eest tasu.
 • Pluginad teevad arendaja töö kiiremaks ja lahenduse soodsamaks.
 • Sõltumatus, sest WordPressi arendajat saad alati vahetada.

WordPress sobib 95% klientidele, kellega oleme kokku puutunud.

Soovid lisainfot?

  Eesmärk

  Veebilahendus, mis loob hea imago, aitab teenida tulu, säästab aega ja raha, aitab leida uusi kliente ning on alati avatud.