Skip to content Skip to footer
Sisuhaldustarkvara

WordPress:
lihtne ja mugav

WordPressi veebihaldustarkvara on maailma kõige populaarsem sisuhaldussüsteem, millel on sadu miljoneid kasutajaid.

Tuhanded lisaprogrammid, mida antud tarkvara puhul nimetatakse pluginateks, aitavad muuta kodulehe just Sinu soovidele vastavaks ja on samas tõestuseks, et oled valinud tarkvara, mida toetav kommuun on igapäevaselt aktiivne üle terve maailma.

WordPress-halduspaneel-2024
WordPress

Sisuhaldus

WordPressi platvormi kasutades ei pea Sa oskama programmeerida ehk tundma koodi. Tegemist on väga paindliku ning võimalusterohke veebiplatvormiga, kus saad iseseisvalt pea kõike muuta. Sisuhaldussüsteem võimaldab tooteid, teenuseid, menüüsid ja mooduleid muuta, lisada, kustutada ja seda ka eesti keeles.

Kodulehe haldamine ei nõua programmeerimisoskust ja peale eestikeelsete juhenditega tutvumist oled valmis ise oma WordPressi kodulehte haldama. Tekstide, piltide, audio, video ja muu seonduva lisamine on väga lihtne.

Rohkem kui 500 miljonit kasutajat
Lihtne ja mugav eestikeelne kasutajaliides
WordPress-sisuhaldustarkvara
Pluginad

Lisaprogrammid

On olemas kümneid tuhandeid lisaprogramme, mida WordPressi puhul nimetatakse pluginateks, mis aitavad Sul lihtsalt aj kiirelt kodulehte arendada. Enamus lisasid on saadaval täiesti tasuta, mis tähendab seda, et lehe arendamine on paindlik ja kulud palju väiksemad.

Tänu sellele, et WordPressi sisuhaldussüsteem on avatud lähtekoodiga, on selle süsteemi tundjaid väga palju ning saad valida sobivama arendaja paljude pakkujate seast.

Laiendused teevad arendaja töö soodsamaks
Valdav osa pluginatest on vabavara ehk tasuta
WordPressi-pluginad
WooCOmmerce

E-poe tarkvara

WooCommerce on WordPress sisuhaldusele loodud lisaprogramm. WooCommerce on avatud lähtekoodiga, mis tagab selle, et lisavõimalusi on pea piiramatult. 

E-kaubanduse ettevõtted kasutavad WooCommerce-i just lihtsa ja loogilise ülesehituse tõttu. Woo platvormi kasutades ei ole tarvis omada tehnilisi teadmisi.  

WooCommerce-i kasutab enam kui 35 % maailma e-poodidest ehk see on maailma populaarseim platvorm.

veebilahendus.ee on veebimajutus.ee

Ametlik partner

Veebimajutus.ee omab domeeni ja veebimajutuse alal üle 18 aastast kogemust ja haldab igapäevaselt kokku rohkem kui 25 000 kliendi domeeni.

Meil on hea meel olla Veebimajutus.ee ametlik partner ja meilt e-poe tellides saame ka pakkuda 6 kuud tasta veebimajutust!

Kontakt

Soovid lisainfot?
Võta ühendust

Meie missiooniks on pakkuda loomingulist, põnevat ja teile sobivat veebilahendust, mis aitab eesmärkide täitumisele reaalselt kaasa. 

Teeme SEO algseaded ja jagame oma teadmisi SEO-st, et lahendus oleks Google otsingumootorist aina paremini leitav. 

Teeme õigeid asju, õigete inimestega, õigel ajal. Lõppude lõpuks loeb vaid tulemus.