Skip to content Skip to footer
veebimajutus.ee

Kodulehe ja e-posti kvaliteetne majutus

Veebimajutus on eelistatuim teenus oma e-posti ning kodulehe majutamiseks. Veebimajutus.ee pakub töökindlat lahendust, mis ei nõua Sinult igapäevast tähelepanu. Vali kodulehe majutus vastavalt oma vajadustele, küsimuste korral oleme abiks.

 • Mugav haldamine

Veebimajutus.ee eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset täislahendust, mida toetab kasutajasõbralik kõik-ühes iseteeninduskeskkond.

 • Kogemusega klienditugi

Klienditoe meeskond on alati valmis aitama nii telefoni kui ka e-posti teel ja seda ka keerulisemates tehnilistes küsimustes.

 • Usaldusväärne taust

Veebimajutus.ee omab domeeni ja veebimajutuse alal üle 18 aastast kogemust ja haldab kokku rohkem kui 25 000 kliendi domeeni.

Veebimajutus.ee-töölaud
Veebimajutus-sertifikaat
veebilahendus.ee on veebimajutus.ee

Ametlik partner

Veebimajutus.ee omab domeeni ja veebimajutuse alal üle 18 aastast kogemust ja haldab igapäevaselt kokku rohkem kui 25 000 kliendi domeeni.

Meil on hea meel olla Veebimajutus.ee ametlik partner ja meilt veebilahenduse tellides saame ka pakkuda  6 kuud tasuta veebimajutust! 

Klientide arvamused

Veebimajutus.ee klientide kommentaare

Loodusfotoajakiri Lofo ning Lofo kõrvalt välja arenenud Nature Photo Blog valisid Veebimajutuse oma koostööpartneriks ilma alternatiive kaalumata. Selle tingis varasem isiklik hea kogemus majutuse ja e-postinduse töökindluse osas ning suurepärane klienditugi. Usaldusväärsust ei saa osta, selle peab välja teenima ning Veebimajutus on aastate jooksul seda oma alal minu silmis igati teinud.

Jaak Põder

lofo.ee

Kolisime Veebimajutuse serverisse juba 2002. aastal. Selle aja jooksul oleme näinud kõrvalt ettevõtte märkimisväärset arengut – laienenud on nii tehniline võimekus kui ka pakutavate teenuste hulk. Kuigi on olemas hästi toimiv iseteeninduskeskkond, vajame siiski aeg-ajalt inimest, kelle käest abi küsida. Ka selles vallas on Veebimajutus näidanud üles kõrget pädevust ning asjatundlikust.

Raili Mengel

maaturism.ee

Haldame kõiki enda domeene ja klientide veebilehekülgesid läbi Veebimajutus.ee ning see on õigustatud valik olnud. Veebimajutuse iseteeninduse keskkond on Eestis üks lihtsamaid ning kasutajatugi on aidanud meid kõikide tehniliste probleemide lahendamisel.

Ivar Merilo

thorgate.eu
Veebimajutuse_uus_iseteenindus

Küsimusi & vastuseid

Internetis ongi igal masinal oma unikaalne aadress – IP aadress, mis paraku pole eriti inimsõbralik meeldejätmiseks. Kui näiteks sinu firma kodulehte majutava arvuti IP aadressiks on 190.191.74.35, siis kui hästi see meelde jääb? Ilmselt mitte eriti.

Just selle probleemi lahendamiseks loodigi domeeninimed.

Kodulehe tegemist alustades põrkavad paljud üsna kiiresti esimesele tundmatule sõnale, mis tekitab küsimusi: mis on domeen ja kuidas ma seda saan kasutada? Domeen on kodulehe tegemisel väga oluline ja hea oleks kohe alguses see mõiste endale selgeks teha. Siin on kõik vajalik, mida peaksid teadma domeeni kohta enne kodulehega alustamist.

Veebisaidi loomiseks on vaja domeeni. Muidugi võib kuskil arvutis teha kodulehe valmis ka ilma selleta, aga avalikuks minnes peaks see kindlasti avanema mõnel domeenil. Tavaliselt teavad kasutajad, mis on kodulehe aadress, kui seda, mis on domeen. Põhimõtteliselt ongi domeen kodulehe üldine aadress, avalehe aadress. www.firmanimi.ee on veebiaadress, mille domeeniks on firmanimi.ee. Kui koduleht on nagu ettevõtte „maja“ veebis, siis domeeninimi on lihtsustatult selle „maja“ aadress.

Domeeni majutamine ja kodulehel majutamine on kaks erinevat teenust, kuid kõige lihtsam on need mõlemad võtta ühest kohast – sel juhul on nii domeeni kui veebi haldamine võimalik ühest kohast ja sa ei pea suhtlema erinevate teenusepakkujatega. Eriti veel siis, kui pole väga tehniline inimene – ühest kohast domeeni võttes ja teises kohas majutades esitatakse mõlema teenusepakkuja poolt hulk tehnilisi küsimusi, millele vaja vastuseid.

Iseteeninduses on õiguste jagamiseks veidi rohkem võimalusi kui kodulehel tellimisprotsessi käigus. Näiteks saab iseteeninduses lisaks e-posti aadressile saatmisele sisestada kohe ka iseteeninduse kasutajakonto, kellele soovid ligipääsu vormistada. Samuti saab õiguseid jagada läbi isikukoodi ID-kaardi / Mobiil-ID / Smart-ID abil sisenemiseks.

Ligipääsu jagamiseks mine iseteeninduse avalehele, vajuta üleval paremal hammasratta ikoonile ning vali rippmenüüst “Ligipääsud ja õigused”.

Teisele iseteeninduse kasutajakontole või isikukoodile ligipääsu tegemisel kinnitust ei küsita ja ligipääsuõigus lisatakse koheselt.

E-posti aadressile kutse saatmisel käitub süsteem samamoodi nagu kodulehelt tellimisprotsessi kaudu ligipääsuõiguse saatmisel.

Selgituse väli ei ole kohustuslik, kuid aitab paremini orienteeruda, kui domeene ja lisatud ligipääse on palju. Kinnitamiseks vali “Lisa”. 

Jagatud domeeni või iseteeninduse ligipääsuõiguse kasutamine

Jagatud ligipääsuõiguseid näed iseteeninduse esilehel valikus “Mulle jagatud domeenid ja teenused“. Siitsamast saad ka valida, millist Sulle delegeeritud domeeni või iseteeninduse kontot Sa parasjagu soovid kasutada.

Meilt lahenduse tellides 6 kuud tasuta

Veebimajutus.ee paketid

Start

E-posti aadresside majutamine
4.92 €käibemaksuga 6.00 €/kuus
 • Kettamahtu 50 GB
 • E-posti aadresse 25
 • Ühe e-postkasti suurus 5 GB

Täpsem info
Populaarne

Standard

Kodulehele ja e-postile
8.25 €käibemaksuga 10.07 €/kuus
 • Kettamahtu 150 GB
 • E-posti aadresse Piiramatult
 • Ühe e-postkasti suurus 10 GB
 • MySQL, PostgreSQL 25
 • FTP, SSH ja arendustööriistad 
 • HTTPS võimalus + tasuta SSL 
 • WordPress ühe klikiga 
Täpsem info

Pluss

Nõudlikuma äri majutamiseks
12.42 €käibemaksuga 15.15 €/kuus
 • Kettamahtu 250 GB
 • E-posti aadresse Piiramatult
 • Ühe e-postkasti suurus 15 GB
 • MySQL, PostgreSQL Piiramatult
 • FTP, SSH ja arendustööriistad 
 • HTTPS võimalus + tasuta SSL 
 • WordPress ühe klikiga 
Täpsem info