Skip to content Skip to footer

Lihtne epood

Lihtne epood WooCommerce eestikeelsel tarkvaral, mida on kerge kasutada, mis on soodne ja mille saad ühe nädalaga kasutusele võtta. Lisaks rohkelt funktsionaalsust ja ei mingit kuutasu! 

 

Üldinfo e-poest

Astra-kujunduse-logo

Astra kujundus on üks kõige võimalusterohkemaid WordPressi kujundusi. Kujunduse on välja töötanud arendusettevõte Brainstorm Force, mis on ka populaarsete lisaprogrammide (pluginate), nagu Convert Pro, Schema Pro ja Ultimate Addons for Elementor arendaja. Astra kujundus on suurepärane valik WooCommerce’i epoodide jaoks.

WooCommerce-e-poe-tarkvara-e-poodide-jaoks

WooCommerce on WordPressi sisuhaldusele loodud lisaprogramm. Hetkel on see populaarseim epoe tarkvara, mida kasutab enam kui 35% maailma epoodidest. WooCommerce-il on praktiliselt piiramatult lisamooduleid. Eelistatakse seda just lihtsa ja loogilise ülesehituse tõttu, samuti ei nõua selle kasutamine tehnilisi teadmisi. 

Pakutavad e-poe kujundused

Astra tasuta epoe kujundused, mis on kiired, SEO-sõbralikud ja 100% kohanduvad 

Lihtsas epoes sisaldub

Kõik peamine, et kiiresti ja mugavalt toodete müügiga alustada

Kaasaegne kujundus

Astra kujundus, mis on üks maailma populaarsemaid kujundusi.

WooCommerce

Maailma kõige populaarsem e-poe tarkvara, mida kasutab 35 % kõigist maailma e-poodidest.

Lihtne haldamine

Mugava halduspaneeli abil saad ise kõike e-poes hallata. Lisaks eestikeelsed juhendid.

SEO seadistus

SEO sõbralik kujundus ning info ja nõuanded kuidas saab parandada leitavust Google otsingumootoris.

Täpne analüütika

Google Analytics´i abil info külastajate arvust, kustkaudu on külastajad e-poodi jõudnud jpm.

Veebimajutus

Meie partner Veebimajutus.ee omab üle 18 aastast kogemust ja teenindab 25000+ domeeni.

WordPress

Maailma kõige populaarsem tarkvara WordPress, millel on sadu miljoneid kasutajaid.

Kiire valmimine

E-pood valmib ühe nädala jooksul, et saaksid võimalikult kiiresti kasu ehk toodete müügiga alustada.

Eesmärgile suunatus

Suuname külastajaid sooritama soovitud tegevust: toote ostmine, päringud, info leidmine jms.

Eestikeelsus

E-pood on tõlgitud eesti keelde, kõik sõnad ja väljendid mida saad soovi korral ka ümber sõnastada.

Fondi kohandamine

Saad valida ja muuta kõiki kirjastiile vastavalt oma soovidele, muutmine käib vaid mõne klikiga.

Värvide muutmine

Saad muuta kõiki e-poes kasutusel olevaid värve, nii kirjastiilidel, taustades kui mujal.

Mugavad maksed

Lisatud Montonio soodne makselahendus, mis sisaldab kõiki populaarseid makseviise.

Kohanduv kujundus

Kujundus kohandub kõigis erinevates seadmetes, nii et see töötab hästi nii arvutites kui telefonides.

Kontaktivormid

Lisatud on lihtne eestikeelne kontaktivorm, mille välju ja stiili saab kiiresti ja mugavalt muuta.

Kiirus

E-pood on arvutite kiirusele optimeeritud, lisaks lisatud ja seadistatud kiiruseplugin.

Sotsiaalmeedia

E-pood on sotsiaalmeediaga integreeritud, saad lisada soovitud sotsiaalmeedia kanalite ikoonid.

GDPR

Lisatud ja seadistatud on GDPR ning loodud privaatsuspoliitika lehekülg.

Elementor

Elementor võimaldab kasutajatel luua ja kohandada e-poodi ilma tehniliste teadmisteta.

Asukohakaart

Lisatud ja seadistatud asukohakaart, mille suurust ja asukohta saab kiiresti muuta.

Lisatud variatsioonid

Lisatud variatsioonid ehk toodete info ja hinnad muutuvad vastavalt valitud värvile ja suurusele.

Sisuloome AI

Sisutekstide lisamine ja täiustamine tehisintellekti abil (ChatGPT-4)

Spämmifilter

Lisatud reCAPTCHA v3, mis on Google'i poolt välja töötatud turvatehnoloogia

Pakiautomaadid

Lisatud pakiautomaatide ja kulleri valik, võimalus lisada ka Montonio pakiautomaatude moodul

Ülemine inforiba

Lisatud päise ülesse inforiba, kus info tasuta tarne summast

Lihtsa epoe eelised

Kokkuvõttev info lihtsa epoe eelistest ja võimalustest

E-pood valmib ühe nädala jooksul. Registreeri domeen, telli veebimajutusteenus ning liitu Montonio makselahenduse pakkujaga ning saad ühe nädala jooksul e-poodi kasutama hakata.  

Sisuhaldustarkvara WordPress ning e-poe tarkvara WooCommerce on eestikeelsed. Saad iseseisvalt pea kõike muuta. Peale eestikeelsete juhenditega tutvumist oled valmis ise oma e-poodi haldama.

Tuhanded lisaprogrammid, mida  nimetatakse pluginateks, aitavad muuta e-poe just sinu soovidele vastavaks ja on samas tõestuseks, et oled valinud tarkvara, mida toetav kommuun on igapäevaselt aktiivne üle terve maailma.

Montonio maksemoodul on kiire ja mugav viis oma poele pangalinkide, kaardimaksete ja maksa hiljem lahenduste lisamiseks. Paigaldamiseks ja seadistamiseks kulub vähe aega. Montonio moodul on kuutasuta.

E-poe tarkvara turg jätkuvalt kasvamas. WooCommerce on endiselt kõige populaarsem e-poe tarkvara, mida kasutab üle 35% kõigist epoodidest. Shopify on teisel kohal, mida kasutab üle 25% kõigist epoodidest. Magento on kolmandal kohal, seda kasutab rohkem kui 15% kõigist e-poodidest

Hinnas (490 €) sisaldub kõik vajaminev, et saaksid kiiresti toodete või teenuste müügiga alustada. See hõlmab vajalikku epoe tarkvara (WooCommerce), epoe kujundust (Astra), tootekataloogi seadistamist, ostukorvi ja maksevõimaluste (Montonio) integreerimist ning esmast SEO optimeerimist. Lisaks pakume eestikeelseid juhendeid, kuidas epoodi hallata ja tooteid lisada.

Meil on hea meel olla Veebimajutus.ee ametlik partner ja pakume  6 kuud tasuta veebimajutust! 

Semrush poolt loodud 2024. aasta edetabelis on esikohal Astra.teema ehk kujundus. Täpsem info: Semrush

Astra kujundus on optimeeritud  kiiruse ja jõudluse jaoks, tänu sellele laeb see arvutites väga kiiresti. Lisaks on optimeeritud ka teised Google jõudlusnäitajad. 

 

Kiirus jõudlusnäitajad moekaubad lihtne epood

Kohanduv disain. Epood on  loodud nii, et see  kohandub erinevatele ekraanisuurustele ja seadmetele, tagades ka mobiilikasutajatele mugava kasutuskogemuse.

WordPress on kõige populaarsem sisuhaldusplatvorm maailmas, mida kasutab enam kui 455 miljonit veebisaiti. WordPress on populaarne mitmel põhjusel, näiteks:

Tasuta ja avatud lähtekood, mis tähendab, et kõik saavad seda tasuta kasutada ja koodi muuta ning täiendada.

Lihtne ja mugav  kasutajaliides mis on ka intuitiivne.

Lai valik laiendusi ja teemasid, mis võimaldavad kasutajatel kohandada oma veebisaidi välimust ja funktsionaalsust.

Lihtne menüü- ja struktuur. Selge ja lihtne navigatsioonimenüü ning epoe ülesehitus tagavad kasutajatele mugava kasutuse.

WooCommerce abil saad lihtsalt ja tõhusalt hallata oma e-poodi eestikeelses keskkonnas. Woo abil saad hõlpsasti lisada tooteid, seadistada hinnakujundust, jälgida laoseisu ning hallata tellimusi, kõike mugavalt eesti keeles. Lisaks on saadaval mitmeid tugiteenuseid, mis aitavad tagada veelgi sujuvama e-poe haldamise.

Astra kujundus on SEO-sõbralik, mis tähendab, et koodi pole lisatud üleliigset “müra” ning tänu sellele aitab see parandada veebisaidi kiirust ja jõudlust. Kiiremad veebisaidid on otsingumootori tulemustes kõrgemal positsioonil, nii et kiire kujunduse, nagu Astra, kasutamine annab SEO optimeerimisel eelise.

Astral on ka sisseehitatud SEO funktsioonid, näiteks võimalus kohandada lehtede pealkirju ja metakirjeldusi iga lehe või veebisaidi postituse jaoks. See võimaldab optimeerida sisu konkreetsete märksõnade jaoks ja parandada võimalusi olla otsingumootori tulemuste lehtedel (SERP) kõrgemal.

Lisaks ühildub Astra populaarsete SEO lisamoodulitega, nagu Yoast SEO (lisatud epoe lahendusse), mis pakub veelgi enam täiustatud SEO-funktsioone.

Astra kujundus loob SEO-le tugeva aluse, kuid SEO jõupingutuste edu sõltub paljudest teguritest, sealhulgas sisu kvaliteedist ja asjakohasusest, märksõnade konkurentsivõimest ja e-poe üldisest kasutajakogemusest. SEO-sõbraliku kujunduse, nagu Astra, kasutamine on väga kasulik, kuid on oluline lisaks keskenduda kõikehõlmavale SEO strateegiale, mis võtab arvesse veebis kohaloleku kõiki aspekte.

Astra kujunduse algmaht on 48 kb, mis laaditakse 400 millisekundiga (andmed GTmetrix), mis on ülikiire ning mis tagab paljudes edetabelites Astra kujundusele esikoha.

Google Analytics on veebisaitide külastuste analüüsimiseks loodud tööriist, mida kasutab üle 26 miljoni veebisaidi, mis omakorda moodustab rohkem kui 80% kõigist veebisaitidest, mis kasutavad veebianalüütika tööriistu.

Google Analyticsi populaarsuse põhjused:

Tasuta.
Usaldusväärne.
Lihtne kasutada.
Lai valik funktsioone.


Google Analyticsi abil saad jälgida e-poe külastatavust, tuvastada sihtrühma ja mõõta turunduskampaaniate tulemuslikkust.

Google Analyticsi kasutus on kasvamas nii väikeste kui ka suurte ettevõtjate seas. See on oluline tööriist kõigile, kes soovivad teada, mis nende lehel toimib ja mis mitte.

Liidestame epoe Montonio maksemooduliga, mis tagab kiire ja lihtsa viisi poele pangalinkide, kaardimaksete ja maksa hiljem lahenduste lisamiseks. Paigaldamiseks ja seadistamiseks ei kulu palju aega. Montonio moodul on tasuta allalaetav ning ilma kuutasuta.

Saad eestikeelsed juhendid WooCommerce epoe mooduli, sisuhalduse WordPress ning kujunduse Astra kasutamiseks. Täiendame juhendeid vastavalt tekkivatele küsimustele ning loome juurde ka eestikeelsed videojuhended. 

 

veebilahendus.ee on veebimajutus.ee

Ametlik partner

Veebimajutus.ee omab domeeni ja veebimajutuse alal üle 18 aastast kogemust ja haldab igapäevaselt kokku rohkem kui 25 000 kliendi domeeni.

Meil on hea meel olla Veebimajutus.ee ametlik partner ja meilt e-poe tellides saame ka pakkuda 6 kuud tasta veebimajutust!

Lihtne epood demo

Näidisdemo

Kujundus, millele lisatud väljatoodud moodulid, tõlgitud eesti keelde, lisatud näidistooted ja variatsioonid, seadistatud Google kiirus ja jõudlusnäitajad arvutivaates ning tehtud teised seaded, et saaksid epoe kiiresti kasutuse võtta.

Vaata ja testi, saad teha ka testtellimusi (Montonio makselahendus).

Enimesitatud küsimused ja vastused

KKK

Siit leiad enimnimesitatud küsimused ja vastused. Kui Sul on küsimus, millele vastust ei leidnud, siis saada küsimus ja vastame peatselt.  

  Hinnas (490 €) sisaldub kõik vajaminev, et saaksid kiiresti (ühe nädala jooksul) toodete müügiga alustada. See hõlmab vajalikku epoe tarkvara (eestikeelne WooCommerce), epoe kujundust (Astra), tootekataloogi seadistamist, ostukorvi ja maksevõimaluste (Montonio) integreerimist, Google kiiruse ja jõudlusnäitajate seadistamist arvutites ning esmast SEO optimeerimist. Lisaks pakume eestikeelseid juhendeid, kuidas epoodi hallata ja tooteid lisada.

  Epoe valmimine võtab aega kuni 1 nädal. Eeldusel, et edastate meile kõik vajalikud ligipääsud (domeenile, serverile ja Montonio makselahendusele).

  Registreerima domeeninime, tellima veebimajutusteenuse ning liituma Montonio makselahenduse pakkujaga. 

  Tänu pikaajalisele kogemusele suudame luua lahenduse kiiresti ning soodsa hinna tagab veel Astra tasuta kujunduse põhja kasutamine, automatiseerimine ja tehisintellekti kasutamine tööde lihtsustamiseks.

  Lihtsa epoe paketid

  soodne

  Lihtne epood

  Epood
  490
  • Lihtne e-pood paigaldatakse teie soovitud serverisse täpselt valitud kujundusega. Lisame ja seadistame kõik väljatoodud võimalused ja moodulid. Saate ühe nädala jooksul täieliku juurdepääsu, et saaksite kõike iseseisvalt kasutama hakata
  • Tekstipõhine logo ehk logo teksti kujul soovitud stiilis ja värvitoonis
  Tellimine
  + logo

  Lihtne epood

  Epood + logo
  550
  • Lihtne e-pood paigaldatakse teie soovitud serverisse täpselt valitud kujundusega. Lisame ja seadistame kõik väljatoodud võimalused ja moodulid. Saate ühe nädala jooksul täieliku juurdepääsu, et saaksite kõike iseseisvalt kasutama hakata
  • Loome kvaliteetse minimalistliku logo soovitud stiilis ja värvitoonis
  Tellimine
  + keeled

  Lihtne epood

  Epood + mitmekeelsus
  650
  • Lihtne e-pood paigaldatakse teie soovitud serverisse täpselt valitud kujundusega. Lisame ja seadistame kõik väljatoodud võimalused ja moodulid. Saate ühe nädala jooksul täieliku juurdepääsu, et saaksite kõike iseseisvalt kasutama hakata
  • Lisame mitmekeelsuse plugina, et e-pood toimiks mitmes keeles.
  Tellimine
  Tellimise info

  Vali epoe pakett ja esita tellimus

  Pakume lihtsat, kuid võimalusterohket epoe lahendust, mis aitab eesmärkide täitumisele reaalselt kaasa.

  • Kaasaegne Astra kujundus
  • Eestikeelne epoe tarkvara
  • Lihtne haldamine ja kohandamine
  • SEO sõbralik kujundus
  • Täpne analüütika
  • Eestikeelne sisuhaldus
  • Valmis ühe nädalaga
  • Integreeritud makselahendus
  • Kiire laadimisaeg arvutites
  • Lisatud variatsioonid
  • Ja palju muud