Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Videoesitlus

AI-põhiste videoplatvormidega on võimalik lihtsalt muuta teksti videoks.

Miks kasutada AI videogeneraatoreid?  

Ai videotarkvara on suurepärane viis videode loomiseks, kus avar esitab sisestatud tekstipõhist infot. AI-d kasutades pole vaja palgata näitlejaid, stuudioid ning pole tarvis ka varasemat videode loomise kogemust. Seetõttu on lahendus kiire, taskukohane ja sama lihtne kui slaidiseansi loomine.

Kuidas käib video loomine

Video loomiseks valid AI avatari, valid disainilahenduse (valikus palju valmismalle), sisestad teksti kujul info, teed valiku mis keeles soovid tulemust (valikus palju erinevaid keeli, kaasaarvatud eesti keel) ning lihtne video on valmis minutitega.

Eelised

Võimalus luua kvaliteetne video 15 minutiga

AI vähendab oluliselt aega ja vaeva kvaliteetse videosisu tootmiseks. Saab hõlpsalt teha näiteks tooteid või teenuseid tutvustava video, koolitusvideo, turundusvideo jpm. Lisaks võimalus luua endast või oma töötajatest AI avatare. Laadides enda või töötaja foto üles, saab luua videosisu juba enda või töötaja näoga.

Lihtne sisuloome ja sisu värskendamine

Videote loomine või värskendamine on väga lihtne ja kiire. Uus toode, teenus või turundusvideo? Pole probleemi – lihtsalt muuda sisestatud infot (stsenaariumi) ja värskendatud infoga video on varsti valmis.

Erinevad keeled

Kui soovid jõuda globaalse publikuni, siis saad kasutada Synthesias-sse juba lisatud 120+ keele tugi, nii säästab tootmiskuludelt ja ajas.

Videode eksport

Videod saab eksportida videofailidena ja kasutada erinevates autoritööriistades või LMS-süsteemis.

Ai videogeneraatoreid on väga erinevaid, üks populaarsemaid on Synthesia. Synthesia-t saad ka tasuta proovida. Tasuta näidisvideo, mis loodud mõnekümne sekundiga: