MUUDAME WORDPRESSI VEEL TURVALISEMAKS

WordPressi turvalisus

WordPressi sisuhaldussüsteem (CMS) on konkurentsitult maailma populaarseim. Rohkem kui 74 miljonit veebisaiti üle maailma kasutab just seda süsteemi.

Seetõttu on loogline, et häkkerid on rünnaku alla võtnud just WordPressi – automaatsed viirusprogrammid kammivad pidevalt läbi kõiki veebisaite, et leida turvaauke, mille kaudu üleslaadida viirusi, saata spämme või võtta koduleht täielikult üle.

MIDA TEEME, ET KODULEHT OLEKS TURVALISEM?

Meie pakutav turvapakett lahendab 3 kõige olulisemat WordPressi sisuhaldusega seonduvat turvariski.

Olles tegutsenud ja loonud WordPressiga kodulehti juba alates 2010. aastast, ei ole me kohanud Eestis analoogse turvalahenduse pakkujat. 90 %-ti WordPressi kasutajatest ei kasuta tõhusaid turvalisuse tõstmise vahendeid ega analoogseid turvapakette. Võttes kasutusele meie pakutava lahenduse, väheneb turvarisk koheselt kümnetes kordades.

KUIDAS TEEME KODULEHE TURVALISEKS

WordPress loob haldusesse sisselogimise automaatselt aadressitega: /wp-admin ja /wp-login. Seda aga kasutavad viirusprogrammid ära kasutada ja genereerivad automaatselt kasutajanimesid ja paroole nende linkidega. Me muudame automaataadressid ära ning tänu sellele on koheselt paljude viiruste ligipääs oluliselt raskendatud.

Häkkerite loodud automaatsed viirusprogrammid otsivad just WordPressile loodud kodulehti ning ka WordPressi tüüpnimedega failinimesid ja kaustu. Peidame ja muudame failide nimed ja kaustad, nii et ka lähtekoodist pole näha, et Teie koduleht kasutab WordPressi sisuhaldust. Lähtekoodi  saad ise vaadata Mozilla brauseriga nii: CTRL + U ja CTRL + F ning otsingusse kirjutades wordpress.

WordPressiga tehtud kodulehed on tihti valmiskujunduste baasil. Häkkerid arvestavad sellega ning automaatprogrammid otsivad kõiki kujunduste nimesid ning leides need, proovivad teema nõrku kohti ärakasutades, pääseda failidele ligi. Peidame kujunduse nime ära, nii et antud nimega teemat tegelikult polegi olemas ning viirusprogramm ei saa seda ka kuidagi leida.

MIS MAKSAB JA KAUA AEGA VÕTAB?

Seadistamine võtab keskmiselt aega 2-3 päeva. Sõltub kodulehel kasutatavast kujundusest.

Teenus maksab 55 eurot, millele ei lisandu käibemaksu. 

Pakume täielikku raha tagasi garantiid!  Kui te pole turvalisuse paranemisega rahul, siis maksame kogu raha tagasi.

Hetkel pakume teenust kodulehtedele, mis kasutavad WordPressi sisuhaldust.

KLIENTIDE ARVAMUSED:

ESITA TELLIMUS VÕI KÜSI LISAINFOT:

Nimi:

Email:

Info:

Vormi kasutades nõustute oma andmete säilitamise ja käitlemisega sel veebisaidil.