WordPressi hooldus ja uuendamine, teenus mis tagab kindluse

MIKS ON VAJA WORDPRESSI HOOLDUST ?

WordPress on kasvanud maailma suurimaks sisuhaldusplatvormiks. Sisuhalduse suur arendajate hulk tagab jätkusuutliku arenduse, kuid suur komponentide hulk vajaduse pidevate uuenduste järele. Suur kasutajaskond omakorda aga teeb WordPressi häkkeritele atraktiivseks sihtmärgiks.

Arvestades, et WordPress paigaldatakse kliendi serverisse ning selle sisuhaldusmootori enda ega lisapluginate haldurid ei pääse seda iseseisvalt uuendama, on WordPressile ehitatud lahenduste puhul regulaarne hooldus hädavajalik. WordPressi ja selle pluginaid saab iga veebilehe omanik ka ise uuendada, kuid on mitmeid faktoreid mida peab enne uuendamist arvestama (uue WordPressi versiooni ja pluginate versioonide ühildumine, kujunduse versiooni ja sisuhalduse ühildumine) teadmatusest tehtud uuendus võib põhjustada oluliste andmete kaotsimineku ja samuti võib veebileht lakata töötamast. Kui uuendad ise, siis tee kindlasti enne kogu infost tagavarakoopiad.

MILLE SAAVUTAD AJAKOHASE KODULEHEGA?

  • Positiivse kasutuskogemuse. Veebileht mis töötab laitmatult, teeb selle kasutamise külastaja jaoks ka mugavaks. Samuti tähendab see seda, et väheneb lehelt kiiresti lahkujate arv.
  • Eesmärkide täitumise. Kui külastajad saavad teostada soovitud tegevuse, näiteks esitada päringu või sooritada ostu, siis suureneb ka soovitud tegevuste arv ja kasvavad sissetulekud. Lisaks tõstab ajakohane veebileht ka sinu firma usaldusväärsust.
  • Otsimootorites paremad tulemused. Google soovib, et otsimootorite kasutajad leiaks kõigepealt kodulehed, mis pakuvad väärt sisu ja on kaasaegsed. Otsingumootorite kõrgematel positsioonidel olevad kodulehed saavad rohkem külastusi ja teenivad rohkem.

MIS SISALDUB WORDPRESSI HOOLDUSES?

Lisame sinu kodulehele WordPressi uusima tarkvara versiooni. Testime uusima versiooni laitmatust toimimist Sinu kasutatava kujundusega.

Uuendame pluginate ehk Sinu kodulehel kasutatavad lisaprogrammid ning kontrollime, et need toimiks laitmatult WordPressi uusima versiooni ning kujundusega.

Vaatame üle, kontrollime ja seadistame kõik kasutatavad moodulid ja lisaprogrammid ning anname soovitusi nende asendamiseks või parandamiseks. et turvalisus oleks kindlamalt tagatud.

Lisame spetsiaalsed programmid, et kõik Sinu kodulehel olevad andmed mitte kunagi kaotsi ei läheks. 

MIS MAKSAB JA KAUA AEGA VÕTAB?

Hooldusteenus võtab keskmiselt aega 1-3 päeva. Sõltub veebilehel kasutavate lisaprogrammide mahust.

Teenus maksab 35 eurot, millele ei lisandu käibemaksu. 

Pakume täielikku raha tagasi garantiid!  Kui te pole hooldustöödega rahul, siis maksame kogu raha tagasi.

ESITA TELLIMUS VÕI KÜSI LISAINFOT:

Nimi:

Email:

Info:

Vormi kasutades nõustute oma andmete säilitamise ja käitlemisega sel veebisaidil.