Soovid kaasaegset ja atraktiivset valmis veebilahendust?

Eestikeelne sisuhaldus

Lisame sisu haldamiseks maailma populaarseima sisuhaldustarkvara WordPress, millel on maailmas sadu miljoneid kasutajaid.

Kiire klienditugi

Saad haldamise eestikeelsed juhendid. Küsimuste korral vastame kiiresti, eesmärgiks on, et saaksid veebilehe haldamisega iseseisvalt ja muretult hakkama.

Tasuta veebimajutus

Meie partner Veebimajutus.ee omab veebimajutuse alal üle 15 aastast. Meilt veebilehe tellides, saame pakkuda ka 6 kuud tasuta veebimajutust.

Kaasaegne kujundus

Kõigil kujundustel on kohanduvus erinevates seadmetes, Retina valmidus, erinevad värvilahendused, muudetavad taustapildid, erinevad päise stiilid jpm.

Täielik analüütika

Google Analytics´i abil saad teada külastajate arvu, kustkaudu on külastajad lehele jõudnud, milliseid märksõnu on selleks kasutatud, mis on keskmine külastusaeg ja muu olulise info.

Kontaktivormid

Lisame ja seadistame kontakti- ja hinnapäringuvormid, nii et need on eestikeelsed ning sisaldavad just neid välju mida soovid.

SEO seadistamine

Kujundus on loodud silmas pidades parimaid SEO seadeid. Lisaks teeme peamised SEO algseaded ja juhendame kuidas saada rohkem külastusi.

Failide üleviimine

Kui kõik on valmis, siis viime faiid enda alamdomeenilt üle teie domeenile ja teeme seal kõik vajalikud seaded, nii et koduleht oleks kohe täielikult kasutusvalmis.

Kõik lahendused 450 €Vali kaasaegne, kiire ja tulemusele orienteeritud veebilahendus

Rohkem kui 9
aastat kogemust

lihtne hallata
mugav kasutada
kiirelt valmis
soodne hind

Klientide arvamusi