VALMISTAME KAASAEGSEID BÄNNEREID

Valmistame nii soovitud mõõtudes kui standard suuruses bännereid.

Kampaania õnnestumise eelduseks on professionaalne reklaambänner. Kvaliteetne bänner on sama oluline kui bänneri atraktiivne sõnum. Kui bänneri sõnum on õige, aga see ei suuda sõnumit edasi anda, siis kampaania ebaõnnestub. Loome kaasaegse bänneri, millele lisame taustapildid, animeerime tekstid, lisame soovitud värvid ehk muudame bänneri just selliseks nagu soovid. Lisaks võimalus lisada HTML5 animatsioone ja erinevaid linke.

BÄNNERID SOTSIAALMEEDIASSE

Bännerid Facebooki ja teistesse kanalitesse.

Loome õige suurusega bännerid sotsiaalmeedia platvormidele nagu Facebook, Instagram, Youtube ja Twitter. Kasutame kujundusi, mis on hoolikalt loodud kogemustega disainispetsialistide poolt. 

NÄITEID ERINEVATEST BÄNNERITEST 

Siin mõned näited meie bänneritest.

Loomulikult saab kasutada lisaks näidetele veel palju erinevaid variante.MIDA BÄNNERI LOOMINE SISALDAB

Soovitud mõõtudes ning formaatides: .gif ja .html5 Lisame teie firma logo, soovitud lingi ja soovi korral teie enda valitud pildid. Hind sisaldab meiepoolset kujundamist. Bännerid loome kolmes erinevas standardmõõdus. Soovi korral lisaks ka erimõõdus.

Soovitud mõõtudes ning formaatides: .jpg, .png Lisame teie firma logo, soovitud lingi ja soovi korral teie enda valitud pildid. Hind sisaldab meiepoolset kujundamist. Bännerid loome kolmes erinevas standard mõõdus. Soovi korral lisaks ka erimõõdus.

MIS MAKSAB JA KAUA AEGA VÕTAB?

Bänneri loomine võtab keskmiselt aega 2-3 päeva.  Sõltub töös olevate projektide mahust ning olemasoleva info hulgast.

Teenus maksab 45 eurot, millele ei lisandu käibemaksu.

ESITA TELLIMUS VÕI KÜSI LISAINFOT:

Nimi:

Email:

Info:

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.